Alle producten
-
De plakband van BOPP
-
Kraftpapier-Document Plakband
-
HUISDIEREN Plakband
-
De Plakband van pvc
-
BOPP-Band Jumbobroodje
-
Glasvezel Plakband
-
Het Broodje van de rekfilm
-
Inpakkende Plakband
-
Polyimide Plakband
-
Schuim Plakband
-
MOPP-Band
-
Beschermend Filmbroodje
-
Kraftpapier-Document Jumbobroodje
-
Statische Plastic Film
Contactpersoon :
Jack Fan (General Manager)
Telefoonnummer :
+8615256576385
zoekwoorden [ bopp packaging tape ] bij elkaar passen 141 producten.
Sterke Zelfklevende Douane Logo Printed Bopp Packing Tape met Bedrijf Logo Supports Various Sizes
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 50-100m |
De Band van de Super Clearbopp Verpakking het Verzegelen Druk Met geringe geluidssterkte - gevoelige Waterdichte Band
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 60-100m |
Karton die de Duidelijke Doos verzegelen die van de Karton Zelfklevende Stok Sterke Zelfklevende BOPP-Verpakkingsband bewegen
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30m-1000m,40m,50m,66m,100m,100yard,132m,500m,100 |
Hete van de Douanelogo printed bopp packing tap van Logo Printed Bopp Packing Tape van de Verkoopdouane BREEKBARE de Waarschuwingsband
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| kleur: | Wit + Rood |
| Lengte:: | 30m1000m |
De aangepaste Sterke Zelfklevende Verpakkende Verzegelende Band van Logo Design Printed BOPP
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| kleur: | Wit + Blauw |
| Lengte:: | 30m1000m |
De zelfklevende Bruine Band van het de Bandpakket van de Bandverpakking voor de Plakband van de Kartondoos BOPP
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| kleur: | Wit + Blauw |
| Lengte:: | 30m1000m |
De waterdichte BOPP-van de het Broodjes Transparante Duidelijke Kleur van de Verpakkingsband Jumbo Plakband
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparante Geel |
| Lengte:: | 10004000m |
De transparante van het de Doospakket van BOPP Kleverige Duidelijke Plakband voor Karton het Verzegelen
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparante Geel |
| Lengte:: | 10004000m |
Aangepaste Verpakkende Zelfklevende Verschepende de Verpakkingsband van Band Duidelijke Gele Plastic Bopp
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparante Geel |
| Lengte:: | 10004000m |
De waterdichte Transparante Bopp-Sterke Zelfklevende Verpakkende Band van de Verpakkingsband
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparante Geel |
| Lengte:: | 1001000m |

