Alle producten
-
De plakband van BOPP
-
Kraftpapier-Document Plakband
-
HUISDIEREN Plakband
-
De Plakband van pvc
-
BOPP-Band Jumbobroodje
-
Glasvezel Plakband
-
Het Broodje van de rekfilm
-
Inpakkende Plakband
-
Polyimide Plakband
-
Schuim Plakband
-
MOPP-Band
-
Beschermend Filmbroodje
-
Kraftpapier-Document Jumbobroodje
-
Statische Plastic Film
Contactpersoon :
Jack Fan (General Manager)
Telefoonnummer :
+8615256576385
zoekwoorden [ colored packing tape ] bij elkaar passen 200 producten.
De rode Karakters drukten Duidelijke BOPP de Plakband 24mm breedte waterdicht maakt
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| kleur: | Transparant Wit |
| Lengte:: | 30m1000m |
Het water activeerde de Gegomde Ponsband van Kraftpapier voor Verpakking
| materiaal: | Kraftpapier |
|---|---|
| kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30m1000m |
Transparante Zelfklevende van het het Broodjesbopp Jumbobroodje van de Gomband Jumboband 1280mm
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 4000m |
Van het de Band Jumbobroodje van de karton Verpakkend Gom BOPP Duidelijk Jumbo de Bandbroodje 4000M
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 4000m |
Geel Bruin Zelfklevend BOPP-Band Jumbobroodje voor Karton het Verzegelen Verpakking
| Lengte:: | 4000m |
|---|---|
| Breedte:: | 1280mm |
| Kleur: | Transparant |
10MMx20M White Rice Paper Afplakband Decoratieve het Schilderen Etiketteringsverpakking
| Materiaal:: | Omfloers document |
|---|---|
| Kleur:: | Rode/blauwe/zwarte/gele enz. |
| Lengte:: | 20M |
45um Transparante dikte 100 Yard Geen Stille de Verpakkings Plakband van Bopp van de Lawaai Hete Smelting Zelfklevende
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 100yard |
Milieuvriendelijke heldere stille smeltlijm BOPP-plakband voor verpakking
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30300m |
VS TSCA-standaard Milieudoorzichtige stille smeltlijm BOPP-plakband
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30500m |
BOPP Packaging zelfklevende afdichtingstape VS TSCA Standard Environmental Clear Silent Hot Melt Adhesive
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30300m |

