Alle producten
-
De plakband van BOPP
-
Kraftpapier-Document Plakband
-
HUISDIEREN Plakband
-
De Plakband van pvc
-
BOPP-Band Jumbobroodje
-
Glasvezel Plakband
-
Het Broodje van de rekfilm
-
Inpakkende Plakband
-
Polyimide Plakband
-
Schuim Plakband
-
MOPP-Band
-
Beschermend Filmbroodje
-
Kraftpapier-Document Jumbobroodje
-
Statische Plastic Film
Contactpersoon :
Jack Fan (General Manager)
Telefoonnummer :
+8615256576385
zoekwoorden [ colored packing tape ] bij elkaar passen 200 producten.
Douane Gedrukte van de Plakbandbroodjes van BOPP Zelfklevende de Verpakkings Verzegelende Band voor Karton
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparante Geel |
| Lengte:: | 1001000m |
De zelfklevende Transparante BOPP-Prijs van het Band Jumbobroodje per Kg
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 4000m |
Acryl Zelfklevend de Band Jumbobroodje 1335MMx4000M van Gomopp BOPP
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 4000m |
Broodje 4,4 van de Acryl Zelfklevende Duidelijke Polypropyleenbopp Mils Plakband
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30m-1000m,40m,50m,66m,100m,100yard,132m,500m,100 |
Acrylkleefstof van de Bopp de Duidelijke Band Gedrukte Kleur met Aangepast Embleem
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 50m130m |
1000 - 4000mts het transparante van de de Plakbandbopp Gom van BOPP Broodje van de de Bandmachine
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparante Geel |
| Lengte:: | 1001000m |
Transparant Acryl Zelfklevend BOPP-Aangepast Band Jumbobroodje 1280mmx4000m
| Materiaal:: | Bopp/Opp |
|---|---|
| Kleur:: | wit, geel, blauw, bruin, enz. |
| Lengte:: | 4000m |
30m1000m Scotched Waterdichte van de de Doos Verpakkende Band van Bandbopp de Verpakkingsband van Opp Niet-toxische en Smaakloze Verzegelende
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30m1000m |
Zwarte de Plakbandesd Kapton van Polyimide Band
| Materiaal:: | Polyimide |
|---|---|
| Kleur:: | Zwart |
| Lengte:: | 33mts of aangepast |
De bruine Zelfklevende Band van Pakket Op zwaar werk berekende Bopp voor de Verpakking van de Sterke Zelfklevende Verzegelende Band van OPP
| Materiaal: | BOPP |
|---|---|
| kleur: | Bruin |
| Lengte:: | 30m, 40m, 50m, 66m, 100m, 100yard, 132m, 500m, 100 |

