Alle producten
-
De plakband van BOPP
-
Kraftpapier-Document Plakband
-
HUISDIEREN Plakband
-
De Plakband van pvc
-
BOPP-Band Jumbobroodje
-
Glasvezel Plakband
-
Het Broodje van de rekfilm
-
Inpakkende Plakband
-
Polyimide Plakband
-
Schuim Plakband
-
MOPP-Band
-
Beschermend Filmbroodje
-
Kraftpapier-Document Jumbobroodje
-
Statische Plastic Film
Contactpersoon :
Jack Fan (General Manager)
Telefoonnummer :
+8615256576385
zoekwoorden [ colored packing tape ] bij elkaar passen 200 producten.
BSCI-het Document van Douane Breekbare Gedrukte Gegomde Bruine Kraftpapier Plakband voor Verpakking
| Materiaal: | Kraftpapier |
|---|---|
| kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30m1000m |
30m1000m Zelfklevende Enige Zij de AmbachtPonsband van de Pakpapierband voor Verpakking
| Materiaal: | Kraftpapier |
|---|---|
| kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30m1000m |
Zelfklevend Verzegelend de Band Jumbobroodje 1280MM van BOPP
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 4000m |
40mic 45mic ontruimen BOPP-Kleur en het Embleem van de Water de Acryl Plakband Jumbobroodje Aangepaste
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 4000m |
Duidelijke Jumbo het Broodjes Zelfklevende Douane van de Water Acrylbopp Band
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 4000m |
Acryl Geactiveerde Breekbare Kraftpapier-Document Plakband die 150MIC verpakken
| Materiaal: | Kraftpapier |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30m1000m |
Het water activeerde Kraftpapier-Document Plakband Breekbare Versterkte Gegomde Band 50m
| Materiaal: | Kraftpapier |
|---|---|
| kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30m1000m |
De versterkte het Verzegelen Bruine Gegomde Kraftpapier Document Druk van de Plakbanddouane
| Materiaal: | Kraftpapier |
|---|---|
| kleur: | bruin |
| Lengte:: | 30m1000m |
17mm 20mm Blauw de Plakbandbroodje van pvc voor Elektroisolatie
| Materiaal:: | Pvc |
|---|---|
| Kleur:: | Aangepast blauw, |
| Lengte:: | 33m |
TUV Plakband 50mm van Polyvinylchloridepvc Zwart White Stripes
| Materiaal:: | Pvc |
|---|---|
| Kleur:: | Black+White |
| Lengte:: | 33m |

