Alle producten
-
De plakband van BOPP
-
Kraftpapier-Document Plakband
-
HUISDIEREN Plakband
-
De Plakband van pvc
-
BOPP-Band Jumbobroodje
-
Glasvezel Plakband
-
Het Broodje van de rekfilm
-
Inpakkende Plakband
-
Polyimide Plakband
-
Schuim Plakband
-
MOPP-Band
-
Beschermend Filmbroodje
-
Kraftpapier-Document Jumbobroodje
-
Statische Plastic Film
Contactpersoon :
Jack Fan (General Manager)
Telefoonnummer :
+8615256576385
zoekwoorden [ colored packing tape ] bij elkaar passen 200 producten.
ODM RoHS Zwart Geel pvc van de Isolatieband voor Airconditionerbescherming
| Materiaal:: | Pvc |
|---|---|
| Kleur:: | wit, geel, blauw, bruin, enz. |
| Lengte:: | 20M |
Op zwaar werk berekende van de het Broodjesband van BOPP Jumbo Acryl Plakband 1280MMx4000M
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 4000m |
De duidelijke BOPP-Band 38mic 40mic 45mic 48mic 52mic van het Band Jumbobroodje
| Materiaal: | Bopp |
|---|---|
| Kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 4000m |
144mm Waterdichte Doekbuis die Plakband Super Kleverig voor Tapijtvloer het Schilderen inpakken
| Materiaal:: | De Doek van de stoffenbuis |
|---|---|
| Kleur:: | Aangepast |
| Lengte:: | 100m1000m, Aangepast |
PE bindt de Plastic Zelfklevende Serrereparatie Geen Druppelfilm vast
| Materiaal:: | PE film |
|---|---|
| Kleur:: | Blauw wit, |
| Lengte:: | 10m |
UL510 de Bestand Vlam van de niveauhoogspanning - Elektro Rubber Plakband van vertragers de Elektrische pvc
| Materiaal:: | Pvc |
|---|---|
| Kleur:: | wit, geel, blauw, bruin, enz. |
| Lengte:: | 10-25m |
De Certificatenvlam van Ce ROHS 2002/95EC - Uitrusting die van de vertragers de Automobieldraad Elektropvc-Band isoleren
| Materiaal:: | Pvc |
|---|---|
| Kleur:: | wit, geel, blauw, bruin, enz. |
| Lengte:: | 10-50m |
Versterkte Dwars de Gloeidraadband van de Glasvezel Plakband
| Materiaal:: | Glasvezelpolyester |
|---|---|
| Kleur:: | Geel |
| Lengte:: | 30m1000m |
Hoge BSCI - kwaliteit BOPP die Transparante Duidelijke Kleuren Plakband inpakken
| materiaal: | Bopp |
|---|---|
| kleur: | Transparant |
| Lengte:: | 30m1000m |
Opspoorbare pvc-Band Waterdicht voor Barricade Waarschuwing
| Materiaal:: | Pvc |
|---|---|
| Kleur:: | wit, geel, blauw, bruin, enz. |
| Lengte:: | 33m |

